Účinky slimačieho slizu

– lieči akné, zápaly v pokožke a vyrážky
– zabraňuje tvorbe akné a predchádza novým zápalom v pokožke
– vyvoláva množenie fibroblastov a stimuláciu nového kolagénu a elastanových vlákien, čím zvyšuje produkciu fibronektínových proteínov
Účinky slimačieho slizu
Kozmetika so slimačím slizom – blahodarne pôsobí na bunky pleti
– urýchľuje hojenie jazvičiek po akné a lokálnych raniek na pokožke
– slimačí sliz má silné antioxidačné a regeneračné účinky
– stimuluje tvorbu kolagénu v pokožke, čím ju účinne omladzuje
– vďaka slimačiemu slizu má pokožka lepšiu schopnosť nasať a udržať vodu v bunkách. Pleť je tak chránená pred problémovou dehydratáciou.
Starostlivosť o pleť s akné
Čistenie pleti s akné – vyživuje tkanivá pleti, zlepšuje jej elasticitu a pružnosť
– chráni pokožku pred nežiaducimi vplyvmi vonkajšieho prostredia
– má prirodzený exfoliačný účinok
– vypína pokožku a omladzuje tak ochabnutú pleť, ktorá je vďaka slimačiemu slizu napnutejšia a pevnejšia
– okrem akné a vyrážok eliminuje aj rôzne ďalšie defekty na pokožke ako strie, jazvy, popáleniny či mimické vrásky
– pomáha minimalizovať pehy, ich výskyt a vznik
Slimačí sliz liečivé látky
slimak-na-pokozke Slimačí sliz je komplexným mixom proteoglykánu, glykoproteínových enzýmov, glykosaminoglykánu, kyseliny hyalurónovej, medených a antimikrobiotických peptidov, ako i stopových prvkov medi, zinku a železa .
Odborný názov slimačieho slizu: „Helix Aspersa Müller Glycoconjugates“.

 

Slimačí sliz v kozmetike

 

Účinky slimačieho slizu ho predurčujú k tomu, aby bol jednou zo základných ingrediencií kozmetických produktov proti akné. Ak potrebujete radikálne zakročiť proti nepríjemným vyrážkam a zápalom a nechcete používať antibiotiká, slimačí sliz je určený práve pre vás. Je to ideálna náhrada za antibiotiká. Vďaka svojim protizápalovým účinkom prinavráti vašej pokožke zdravý vzhľad.

Prvé výsledky si všimnete už po prvých 3-7 dňoch používania. Vyrážky sa budú tvoriť menej a nevzniknú nové zápaly. Jazvičky a existujúce vyrážky sa začnú hojiť. Zápal vymizne. Pri ďalšom používaní kozmetiky Cougar so slimačím slizom sa začnú pomaly hojiť aj staršie jazvy po akné. Vaša pleť bude čistejšia ako kedysi. Menej vyrážok a menšie problémy s akné vás určite začnú tešiť a naše produkty sa pre vás stanú samozrejmosťou. Pri pravidelnom a dlhodobom používaní kozmetiky Cougar sa postupne zbavíte akné úplne. Treba na to samozrejme nejaký čas, keďže akné nezmizne len tak zo dňa na deň, ale dočkáte sa. Výsledky a recenzie našich stálych zákazníkov sú toho dôkazom.

Účinky slimačieho slizu sa netýkajú len akné. Pozitívne vplýva aj na strie, pomáha eliminovať pehy, omladzuje a vypína ochabnutú pokožku, čím vám zabezpečí skutočné zlepšenie kvality pleti a mladší vzhľad.